LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Lulzim Basha ka dhënë dorëheqjen nga kreu i Partisë Demokratike.

Lulzim Basha ka dhënë dorëheqjen nga kreu i Partisë Demokratike.

Lulzim Basha ka dhënë dorëheqjen nga kreu i Partisë Demokratike.

Ai ka thënë:Shpresa për t’u ringritur si një opozitë e fortë kanë marrë goditje të njëpasnjëshme. Personalisht investova gjithçka për një zgjdihje që do i shërbente partisë Demokratike. Sot nuk dua të ndalem se kush kishte të drejtë dhe kush nuk kishte të drejtë. Fatkeqësisht përpjekja ime për të mbajtur partinë demokratike të bashkuar nuk ia dolën. Për këtë arsye dhe për të ndihmuar do dërhiqem nga detyra e PD./JOQ

Prev Post

Shkodra, nga antikiteti në modernitet

Next Post

Rama uron besimtarët për festën e Sulltan Novruzit ‘me teqenë magjike të Sari Salltikut’: Një ditë me dritë brenda vetes!

post-bars

Leave a Comment