LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Rama uron besimtarët për festën e Sulltan Novruzit ‘me teqenë magjike të Sari Salltikut’: Një ditë me dritë brenda vetes!

Rama uron besimtarët për festën e Sulltan Novruzit ‘me teqenë magjike të Sari Salltikut’: Një ditë me dritë brenda vetes!

Kryeministri Edi Rama ka uruar besimtarët bektashinj për festën e Sulltan Novruzit. Rama ka publikuar një foto nga teqeja e Sari Salltikut që e quan magjike dhe uron për një ditë me dritë brenda vetes.

“MIRËMËNGJES
dhe me teqenë magjike të Sari Salltikut e me urimin për besimtarët bektashinj në këtë ditë të shënuar sot për ta, ju uroj të gjithëve një ditë me dritë brenda vetes”, shkruan Rama.

foto galeri
foto galeri
Prev Post

Lulzim Basha ka dhënë dorëheqjen nga kreu i Partisë Demokratike.

Next Post

Mona Liza në detaje

post-bars

Leave a Comment