LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt

Stresi bën thirrje për bojkot të koncertit të Malumës: Populli s’ka bukë

Ditën e nesërme këngëtari i njohur Maluma do të mbajë një koncert në Tiranë në kuadër të turit të tij në Europë “Papi Juancho Tour”. Çmimet e biletave variojnë nga 30 mijë lekë të vjetra, në 45 mijë lekë, çmime këto të konsiderueshme për popullin që mezi shtyn ditën. Kostoja e organizimit të këtij koncerti ka shkuar mbi 700 mijë euro, ndërkohë që kryeministri Rama shprehet se jemi në krizë.

Nisur nga situata në vend, reperi Arkimed Lushaj, i njohur gjerësisht me emrin artistik Stresi, ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale ku shprehet se populli s’ka bukë me ngrënë, ndërsa kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj organizon koncerte të tilla. Më tej Stresi bën thirrj për ta bojkotuar koncertin e Malumës./JOQ

Prev Post

Historike/ Për herë të parë në 32 vite demokraci, paralajmërohet protestë jo partiake dhe në Gramsh kundër rritjes së çmimeve

Next Post

Parashikimi i motit për këtë të hënë: diell dhe rritje temperaturash

post-bars

Leave a Comment