LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Parashikimi i motit për këtë të hënë: diell dhe rritje temperaturash

Parashikimi i motit për këtë të hënë: diell dhe rritje temperaturash

Vendi ynë vijon në kushte të qëndrueshme atmosferike, ku zonat e ulëta dhe bregdetare vijojnë me kthjellime Ndërsa kthjellime dhe vranësira të herë pas-herëshme do të ketë në zonat malore përgjatë kufirit Lindor. E njëjta situate e qëndrueshme meteorologjike do të vijojë në mbrëmje dhe gjatë natës.

Temperaturat e ajrit rriten sërish në mëngjes dhe mesditës duke luhatur vlerat ditore nga -7°C deri në 13°C. Era do fryjë e lehtë në tokë dhe në det me shpejtësi mbi 30 km/h nga drejtimi permanent Lindor duke krijuar në det dallgëzim të ulët.

Rruga Press

Prev Post

Stresi bën thirrje për bojkot të koncertit të Malumës: Populli s’ka bukë

Next Post

Kritikohet ashpër shkrimtari Paulo Coelho pasi tha se lufta në Ukrainë po përdoret për të shprehur rusofobi

post-bars

Leave a Comment