LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 E FUNDIT/ Mali i Zi heq të gjitha kufizimet

E FUNDIT/ Mali i Zi heq të gjitha kufizimet

Shteti i dytë, pas Kroacisë, më i zhvilluar i Ballkanit dhe shumë pranë me Shqipërinë, Mali i Zi ka hequr çdo kufizim për ata që duan të futen në kufijtë malazezë.

Tashmë nuk do ju nevojitet as certifikatë vaksinimi, Test PCR apo Rapid për të vizituar Malin e Zi pasi qeveria malazeze i ka bërë mirë llogaritë për këtë sezon veror në mënyrë që të arkëtojë të ardhura të fuqishme nga turizmi tejet cilësor i këtij shteti./JOQ

Prev Post

?????-?” ???????? ?? ?̧????? ? ????̈ ??̈ ????????

Next Post

Japoni/ E pa zakontë: Vajzat do ndalohen t’i kapin flokët bisht në shkolla! Eksitojnë studentët meshkuj

post-bars

Leave a Comment