LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Rama poston foto nga kopshti “Gjeniu i vogël”: Disa të rinj të talentuar po pikturojnë personazhe vizatimorë për vogëlushët

Rama poston foto nga kopshti “Gjeniu i vogël”: Disa të rinj të talentuar po pikturojnë personazhe vizatimorë për vogëlushët

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga kopshti “Gjeniu i vogël”.

Rama poston foto nga kopshti dhe shkruan se një ekip të rinjsh të talentuar po pikturojnë personazhe të dashur nga bota e filmave vizatimorë, për vogëlushët e lagjes nr.5 në Bathore.

“MIRËMËNGJES  dhe me kopshtin “Gjeniu i vogël”, ku një ekip të rinjsh të talentuar po pikturojnë personazhe të dashur nga bota e filmave vizatimorë, për vogëlushët e lagjes nr.5 në Bathore, ju uroj një ditë të mbarë”shkruan Rama në postimin e tij./newsbomb.al

Prev Post

“Olimpiada e Pekinit”, 32 atletë në izolim për shkak të COVID-19

Next Post

Rusia tregon forcën, anijet luftarake futen në Detin Mesdhe

post-bars

Leave a Comment