LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 VIDEO/ “Çmenduri”, goditi topin me shpejtësi 120 km/orë, tenisti bën të qajë tifozin australian

VIDEO/ “Çmenduri”, goditi topin me shpejtësi 120 km/orë, tenisti bën të qajë tifozin australian

Australiani ishte partner me tenistin Thanasi Kokiniakis dhe po luanin kundër dyshes Majkëll Venus dhe Tim Puetz. Gjatë lojës, australiani goditi topin me një shpejtësi prej 120 km/h.

Por kjo goditje përfundoi në stomakun e një fëmije të vogël, i cili filloi menjëherë të qajë. Kjo gjë e vuri në faj Kirgios, i cili menjëherë i kërkoi falje dhe i dhuroi tifozit një prej raketave të tij të tenisit. Ky gjest u duartrokit nga i gjithë stadiumi.

/360grade.al

Prev Post

”SpaceX Dragon” kthehet nga ISS pas misionit të rifurnizimit

Next Post

Hapet pas 4 ditësh rruga e fshatit Panarit në Korçë, lëvizja pa probleme, por me goma dimri. 13 raste me fraktura nga rënia në akull

post-bars

Leave a Comment