LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 “O Sali o hero, gjithë Shqipëria ty të do” / Mbështetësit ovacione në kor para PD për Berishën

“O Sali o hero, gjithë Shqipëria ty të do” / Mbështetësit ovacione në kor para PD për Berishën

Tejet dinamike është paraqitur protesta e sotme para selisë së PD. Sali Berisha është nisur nga shtëpia e tij për në shtëpinë e demokratëve. Duke folur për mediat, lideri historik ka bërë thirrje të ruhet qetësia. Mbështetësit e tij e kanë pritur me ovacione teksa kanë thyer edhe derën e parme të selisë.

Deri më tani janë shënuar një incident dhune ndaj Roland Bejkos dhe një verbal ndaj Xhelal Mziut. Lulzim Basha ndërkohë ka thirrur mbledhje të Kryesisë në selinë blu./JOQ

Prev Post

Berisha VS Basha / Kush e fiton sot PD?! Posteri epik i ngjitur në selinë blu

Next Post

Basha i izoluar në katin e dytë të PD, e mbron dera e blinduar

post-bars

Leave a Comment