LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Berisha VS Basha / Kush e fiton sot PD?! Posteri epik i ngjitur në selinë blu

Berisha VS Basha / Kush e fiton sot PD?! Posteri epik i ngjitur në selinë blu

Në selinë blu ngjitur me derën kryesore tashmë të thyer, është vendosur një poster që ka marrë vëmendjen e të gjithëve. ‘Sot shpallet fituesi Big Brother VIP, kujdes spiunët’- shkruan posteri.

Mes selisë së PD dhe parlamentit janë vendosur tela rrethues me gjemba teksa autobotët e ujit ndodhen jashtë selisë së demokratëve.

Nuk dihet a do të ketë avrabime të mëtejshme në këtë betejë për selinë blu midis mbështetësve të dy kaheve.

Prev Post

Vdes Sidney Poitier, aktori i parë me ngjyrë që fitoi çmimin Oscar

Next Post

“O Sali o hero, gjithë Shqipëria ty të do” / Mbështetësit ovacione në kor para PD për Berishën

post-bars

Leave a Comment