LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Halloween/ Në Çikago të paktën 13 të plagosur, ndër ta 3 fëmijë

Halloween/ Në Çikago të paktën 13 të plagosur, ndër ta 3 fëmijë

Dy sulmues hapën zjarr në një sulm që përfundoi brenda pak minutash, tha policia. Nuk u raportua për të vdekur, por tre fëmijë u plagosën.

Të paktën 13 persona u qëlluan nga të shtëna nga një makinë në Çikago të hënën mbrëma, duke përfshirë një 3-vjeçar dhe dy fëmijë të tjerë.

Nuk u raportua për të vdekur. Gjendja e të plagosurve varion nga kritike deri në jo të rrezikshme për jetën. Një person është goditur nga automjeti teksa tentonte të largohej nga vendi i ngjarjes.

Nuk dihet ende se përse autorët hapën zjarr.

Prev Post

Festivali i filmit arkeologjik ul siparin e edicionit të dytë

Next Post

Dalin shifrat e censusit serb për Luginën e Preshevës

post-bars

Leave a Comment