LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 “Kemi nevojë për njëri-tjetrin”, Charles Michel: Samiti i ardhshëm BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë më 6 dhjetor

“Kemi nevojë për njëri-tjetrin”, Charles Michel: Samiti i ardhshëm BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet në Tiranë më 6 dhjetor

Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel, ka njoftuar samiti i radhës BE-Ballkani Perëndimor, do të mbahet në Tiranë.

Me anë të një postimi në Twitter, ai ka zbuluar edhe datën e takimit, i cili do të jetë më 6 dhjetor.

Postimi i plotë:
Samiti i ardhshëm BE-Ballkani Perëndimor do të mbahet më 6 dhjetor në Tiranë, Shqipëri për të riafirmuar angazhimin tonë të përforcuar. Ballkani Perëndimor është një prioritet kyç për Bashkimin Evropian. BE-ja dhe Ballkani Perëndimor kanë nevojë për njëri-tjetrin./BalkanWeb

Prev Post

Ndërtohet muzeu ‘Albert Einstein’ në Jerusalem

Next Post

Kjo është “РESHA” idеаle e ТRUРIТ, sipas gjatësisë

post-bars

Leave a Comment