LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 E fundit! Arrestohet këngëtarja Elsa Lila

E fundit! Arrestohet këngëtarja Elsa Lila

Policia italiane ka shkatërruar një organizatë kriminale që merrej me shitjen e drogës. Kjo organizatë kriminale përbëhej nga 13 persona, italianë dhe shqiptarë. Sipas mediave italiane mes 13 të dyshuarve bie në sy emri i Elsa Lilës, 40 vjeçe, këngëtare e njohur në Shqipëri. I përfshirë është edhe boksieri Petrit Bardhi, i njohur si “Titty”, i përfshirë në korrik 2015, në një operacion të Gico della Guardia di Finanza. Ndërsa Arben Zogu (“Riccardino”) ishte nën porositë nga Fabrizio Diabolik Piscitelli.

/JOQ

Prev Post

“Shqipëria i ka përmbushur me kohë kushtet për çeljen e negociatave të anëtarësimit në BE”

Next Post

24 vjet nga protesta e grave ‘Bukë për gratë dhe familjet e Drenicës

post-bars

Leave a Comment