LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Qytetarët protestojnë nesër në Tiranë kundër rritjes së çmimeve

Qytetarët protestojnë nesër në Tiranë kundër rritjes së çmimeve

Rritja e çmimeve në Shqipëri ka filluar dhe po godet xhepat e qytetarëve. Kjo rritje ka nisur prej një kohë të gjatë dhe deri më tani qeveria Rama nuk ka marrë masa parandaluese apo paketa në ndihmë të bizneseve.

Nesër në orën 17:00 qytetarët do mblidhen para godinës së Kryeministrisë për të protestuar kundër rritjeve të çmimeve.

BASHKOHUNI!

© Rruga Press

Prev Post

Çmimi i grurit arrin nivelin më të lartë të të gjitha kohërave

Next Post

Uji i gazuar dhe pasojat tek dhëmbët – kujdesi që ju duhet

post-bars

Leave a Comment