LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Video/ Terrorizohen lundruesit, një “përbindësh” u kalon fare pranë

Video/ Terrorizohen lundruesit, një “përbindësh” u kalon fare pranë

Një grup njerëzish po lundronin me varkë në një port të Isle of Man në Britaninë e Madhe kur kuptuan se pranë tyre ndodhej një peshkaqen i madh.

Instruktorja e lundrimit, Jennifer Kneale, u kërkoi të gjithëve të qëndrojnë aty ku janë dhe të bëjnë lëvizje minimale për të mos e shqetësuar, ndërsa gjallesës gjigante i shihej vetëm krahu mbi sipërfaqe.

“Të gjithë ishim të befasuar, se sa afër nesh po kalonte, ndërsa nuk kreu ndonjë veprim për të na shqetësuar”, ka thënë 37-vjeçarja për ngjarjen.

Në video mund të shihni lëvizjen e kësaj gjallese, që mbante gojën hapur dhe ushqehej në ujin e pasur me shumë alga. /BW/hapur.al

Prev Post

Gaza arkeologjike: ndodh zbulimi befasues; grumbull varresh Romake 2000 vjeçare

Next Post

Pastrohen ishujt e Ksamilit/ Kryebashkiaku Gurma: Bëhemi gati për sezonin turistik

post-bars

Leave a Comment