LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Vranësira dhe reshje shiu, moti për ditën e sotme

Vranësira dhe reshje shiu, moti për ditën e sotme

Vendi ynë do të ndikohet sot nga kalimi i një fronti të ftohtë atmosferik. Moti parashikohet i vranët e intervale të shkurtëra me diell.

Reshjet e shiut do të jenë me intensitet mesatar e lokalisht në pjesën jugperëndimore. Do të ketë reshje shiu në formën e shtrëngatave dhe stuhive.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijë bregdetare dhe  momentin e zhvillimit të vranësirave do të fitojë shpejtësi deri në 12m/sek, shoqëruar me valëzim në dete të forcës 2-3 ballë./vizionplus.tv

Prev Post

Gruaja më e vjetër e Europës mbush 118 vjeç: Kam frikë se Zoti më ka “harruar”

Next Post

Kriza në Ukrainë, çfarë paralajmëroi Biden? Biden: Neni 5 i NATO-s është i shenjtë

post-bars

Leave a Comment