LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Moti për ditën e martë, 15 shkurt 2022

Moti për ditën e martë, 15 shkurt 2022

Dita e martë do të jetë përgjithësisht me kthjellime e vranësira, të cilat hera-herës do të shoqërohen me reshje shiu të dobta e lokalisht mesatare në veriperëndim.

Dëbora e dobët do të prekë majat e alpeve, si dhe majat e maleve në verilindje.

Të mërkurën, kalimi i një fronti të ftohtë do të sjellë reshje shiu në të gjithë vendin dhe në veriperëndim dhe bregdet në formën e shtrëngatave me rrufe. Më tej situata do të vijë drejt përmirësimit.Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati i jugut e lehtë e mesatare ditën e mërkurë duke u shoqëruar me valëzim të forcës 2 dhe 3 ballë./vizionplus.tv

Prev Post

Si e murosën “Lahutën e Malcis”, Shqipëria asnjë kujdes për instrumentin tradicional

Next Post

Astronomët turq zbuluan dy planete në hapësirë

post-bars

Leave a Comment