LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Kryebashkiaku i Nju Yorkut pozon me shqiponjën në mbështetje të bizneseve shqiptare

Kryebashkiaku i Nju Yorkut pozon me shqiponjën në mbështetje të bizneseve shqiptare

 Kryebashkiaku i New York-ut Eric Adams, është fotografuar duke bërë simbolin e flamurit shqipar. Ky moment i veçantë është kapur nga një shqiptar i Malit të Zi, Mark Gjonaj.  Gjonaj, politikan i angazhuar në Këshillin e qytetit, ka publikuar foton e Adams në Tëitter, duke e falenderuar për mbështetjen dhe mundësinë që iu ofron bizneseve shqiptare, në Nju Jork.

“Faleminderit Eric Adams për mbështetjen për bizneset e vogla!”, shkruan ai.

Image

POSTIMI NE TWITTER:https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-0&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X3NwYWNlX2NhcmQiOnsiYnVja2V0Ijoib2ZmIiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH19&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1490750275384230028&lang=en&origin=https%3A%2F%2Frrugapress.al%2Fkryebashkiaku-i-nju-yorkut-pozon-me-shqiponjen-ne-mbeshtetje-te-bizneseve-shqiptare%2F&sessionId=0949a54aa03a35bf8659b895fa73cfbec50259ef&theme=light&widgetsVersion=0a8eea3%3A1643743420422&width=550px

Prev Post

U tha se Facebook dhe Instagram s’do të funksionojnë më në Evropë, Meta del me njoftim

Next Post

Ëndrra ‘Zgjoi’ nuk shkon më tej – Lista e plotë e nominimeve për “Oscars 2022”

post-bars

Leave a Comment