LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Broja nuk kërkohet vetëm nga West Ham

Broja nuk kërkohet vetëm nga West Ham

Armando Broja nuk kërkohet vetëm nga West Ham dhe Southampton që aktualisht e ka në ekip. Janë edhe tre klube të tjera që janë vënë pas tij.
Në Angli raportojnë se për sulmuesin e Shqipërisë janë futur në garë edhe Everton, Wolves dhe Leeds United.
Chelsea kërkon më shumë se 20 milion sterlina dhe deri më tani është raportuar se Southampton është gati të ofrojë 25 milion.

Londinezët normalisht presin ofertat zyrtare, në mënyrë që të marrin edhe një vendim për sulmuesin, i cili ka shënuar 5 gola në Premier League deri tani./shenja.tv

Prev Post

Në burg për shpërdorim detyre, ish drejtori i RTSH, Thoma Gëllçi para SPAK-ut

Next Post

Tipologjia e roleve të gruas në kinemanë komuniste

post-bars

Leave a Comment