LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Panik në një shkollë në Tiranë, merr flakë linja e tensionit të mesëm, evakuohen nxënësit

Panik në një shkollë në Tiranë, merr flakë linja e tensionit të mesëm, evakuohen nxënësit

Linja e tensionit të mesëm në një shkollë 9-vjeçare në Tiranë ka marrë flakë paraditen e sotme.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në shkollën “Ahmet Gashi” në Laprakë.

Për efekt sigurie, ka nisur evakuimi i nxënësve për të shmangur ndonjë incident të mundshëm.

Ndërkohë policia dhe forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendin e ngjarjes./stop.tvklan.al

Prev Post

Hidhen sot në treg dy kartëmonedha të reja, prerjet 500 dhe 2000 LEKË

Next Post

Me muzikë tradicionale turke, ja si pritet Erdogan në Laç, do përurojë 525 apartamente të reja

post-bars

Leave a Comment