LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Vizita e Erdogan në Tiranë, nesër do të bllokohen disa akse rrugore

Vizita e Erdogan në Tiranë, nesër do të bllokohen disa akse rrugore

Me mbërritjen e presidentit turk Erdogan nesër në Tiranë do të bllokohen disa akse rrugore. Do të bllokohen rruget nga Casa Italia.

Bllokohet aksi aeroporti Rinas-Ura e Gjolës dhe anasjelltas nga ora 08:30 deri në orën 10:00, rruga e Elbasanit nga ora
Po ashtu, aksi Vorë-Ura e Gjolës dhe anasjellas nga ora 08:30 deri në orën 10:00.

Bllokohet Bulevardi Dëshmorët e Kombit duke filluar nga ora 14:30 deri në orën 16:30, rruga e Elbasanit duke filluar nga ora 11:00 deri në orën 13:30 dhe në orarin 14:30-16:30/ gazetashekulli

Prev Post

Media britanike “The Guardian”: Një javë vendimtare për Brojën, klube të tjerë po interesohen për sulmuesin shqiptar

Next Post

Sony akoma prodhon PlayStation 4, mësohet arsyeja

post-bars

Leave a Comment