LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Pas tërmetit vendi “mbërthehet” nga stuhia e dëborës, harta e qyteteve që do të godasë

Pas tërmetit vendi “mbërthehet” nga stuhia e dëborës, harta e qyteteve që do të godasë

Pas tërmetit të fuqishëm që u regjistrua ditën e djeshme në Shqipëri, në vendin tonë po vjen stuhia e dëborës. Raportohet se pjesa lindore e Shqipërisë ndodhet nën reshjet e dëborës prej pasdites së sotme.

Ndërkohë, ato do të arrijnë deri në Shqipërinë e mesme, por jo në ultësirën perëndimore. Sipas hartës që ilustrohet në vijim, reshjet do të vijojnë deri më datë 12.

Nga e mërkura dhe në vazhdim do të ketë kthjellime të lehta vranësirash, por në përgjithësi moti do të jetë pa reshje shiu dhe dëbore./JOQ

https://embed.windy.com/embed2.html?lat=38.342&lon=23.566&detailLat=38.342&detailLon=23.566&width=650&height=450&zoom=6&level=surface&overlay=rain&product=ecmwf&menu=&message=&marker=&calendar=now&pressure=&type=map&location=coordinates&detail=&metricWind=default&metricTemp=default&radarRange=-1
Prev Post

Prodhimi i energjisë në Shqipëri, prurjet e pakta të reshjeve – të pafavorshme këtë vit

Next Post

Meta mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Presidentit të PE: Mbështetës i palodhur i integrimit të Shqipërisë

post-bars

Leave a Comment