LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Hidhen gurë ndaj protestuesve, një i moshuar me gjak në kokë

Hidhen gurë ndaj protestuesve, një i moshuar me gjak në kokë

Situata sa vjen e tensionohet te selia e PD. Para pak çastesh protestuesit janë gjuajtur me gurë teksa tentonin të ngjiteshin me shkallë në katin e dytë të selisë. NJë burrë i moshuar ka qenë duke hipur në katin e dytë kur ndaj tij kanë vërshuar gurët e shumtë. Sapo ai ka zbritur poshtë është afruar pranë ish-kryeministrit Sali Berisha dhe ky i fundit ka dënuar dhunën e ushtruar ndaj tij./joq

Prev Post

Basha i izoluar në katin e dytë të PD, e mbron dera e blinduar

Next Post

Identiteti ballkanik, pjesë e identitetit europian

post-bars

Leave a Comment