LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Berisha: Nëse ndërhyn policia, ndërhyn Edi Rama!

Berisha: Nëse ndërhyn policia, ndërhyn Edi Rama!

Sali Berisha dha një deklaratë para pak minutash ku i bëri thirrje demokratëve tri herë për vetëpërmbajtje.

“Ftoj demokratët që sot e shndërrojnë “bunkerin” e Peng Bashës në Shtëpinë e Lirisë, – theksoi Berisha, – që të përmbahen dhe tregohen të vendosur për qëllimet tona”.

“Peng Basha është i shkarkuar. Unë kërkoj vetëpërmbajtje, vetëpërmbajtje, vetëpërmbajtje! Nëse ndërhyn Policia, ndërhyn Edi Rama! – nënvizoi ai në vazhdim.

Rruga Press

Prev Post

Hidhen gurë ndaj protestuesve, një i moshuar me gjak në kokë

Next Post

Protesta e dhunshme te selia e PD, policia: 34 të arrestuar dhe 18 nën hetim. Mes të proceduarve dhe Flamur Noka e Gazment Bardhi

post-bars

Leave a Comment