LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
Nga vijnë shumica e topave të futbollit në botë?

Nga vijnë shumica e topave të futbollit në botë?

Sialkot, qytet në verilindje të Pakistanit, prodhon rreth 70 për qind të furnizimeve në botë, duke përfshirë Al Rihla të Adidas, topi zyrtar i Kupës së Botës FIFA 2022 në Katar. Nëse keni një top futbolli në shtëpi, ka shumë
Argjentinë, protestë në mbështetje të Palestinës

Argjentinë, protestë në mbështetje të Palestinës

Me thirrjen e organizatave sociale palestineze dhe të grupeve të majta, rreth 100 persona u mblodhën në afërsi të ambasadës izraelite në qendër të Buenos Airesit Në kryeqytetin e Argjentinës, Buenos Aires, u mbajt protestë në kuadër të “Ditës Ndërkombëtare