LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Parkingu nëntokësor i Prishtinës afër përfundimit, kryetari Rama publikon pamjet për herë të parë

Parkingu nëntokësor i Prishtinës afër përfundimit, kryetari Rama publikon pamjet për herë të parë

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se parkingu nëntokësori kryeqytetit është pranë përfundimit.

Sot, pasdite, ai ka publikuar disa fotografi nga parkingu, ku thotë se 90% e punimeve kanë përfunduar.

Sipas Ramës, zyrtarisht parkingu hapet në muajin nëntor.

“Parkingu Nëntokësor i Prishtinës po përfundon! 90% e punimeve veçse janë kryer, e hapja zyrtare pritet të bëhet në nëntor”, ka njoftuar ai. / KultPlus.com

Prev Post

AUDIO/ Për herë të parë dëgjohet tingulli i fushës magnetike të Tokës, përngjan me sinjalet e filmave horror, shkencëtarët: S’duam të trembim njerëzit, por…

Next Post

Tensione serioze mes Francës dhe Gjermanisë

post-bars

Leave a Comment