LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 LAJM I FUNDIT/ Gjendet e masakruar me thikë familja shqiptare në Greqi, mes tyre edhe dy fëmijë 2 dhe 1 vjeç

LAJM I FUNDIT/ Gjendet e masakruar me thikë familja shqiptare në Greqi, mes tyre edhe dy fëmijë 2 dhe 1 vjeç

Nje ngjarje e rende eshte regjistruar ne Greqi ku eshte gjendur e masakruar me thikë familja shqiptare në Greqi, mes tyre edhe dy fëmijë 2 dhe 1 vjeç.

Fëmija i madh i shtëpisë, 11 vjeç, ka gjetur pasditen e sotme çiftin shqiptar dhe dy fëmijët 1 dhe 2 vjeç të masakruar me thikë. Fillimisht policia dyshoi se bashkëshorti vrau gruan dhe 2 fëmijët e me pas vrau veten.

Por pak më pas policia deklaroi se vrasja mund të jetë kryer nga ish bashkëshorti i gruas, me të cilin ka fëmijën e parë, 11 vjeç, i vetmi që shpëtoi gjallë. 11 vjeçari nuk ndodhej në shtëpi kur ndodhi krimi.

Kryebashkiaku i zonës Andravida-Kilini, Janis Lenxas, ka folur i shokuar për ngjarjen duke konfirmuar se bëhet fjalë për familje shqiptare, me banim në Agjo Konstantino, Anfravida

(BalkanWeb)

Prev Post

Presidenti i Kroacisë, Zoran Milanoviç, ka propozuar që Kosovës t’i jepet statusi i kandidatit për pranim në Bashkimin Europian. Kjo erdhi pas propozimit që Ukraina të pranohet në BE sa më shpejt që të jetë e mundshme.

Next Post

Përjashtohet nga shkolla një vajzë me mbulesë, imami kosovar thirrje urgjente Kurtit

post-bars

Leave a Comment