LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 E FUNDIT/ U arrestua se drejtonte makinën pa patentë, lihet i lirë aktori Albano Bogdo

E FUNDIT/ U arrestua se drejtonte makinën pa patentë, lihet i lirë aktori Albano Bogdo

Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo është arrestuar orët e para të mëngjesit nga policia e Tiranës.

Mësohet se aktori është arrestuar pasi ishte duke drejtuar mjetin tip “BMW” pa patentë.

Sot ai ka dalë në gjykatë dhe ndaj tij është dhënë masa e sigurisë “Detyrim me paraqitje”. Kjo masë sigurie u kërkua edhe nga prokuroria.

/newsbomb.al

Prev Post

Kjo është erëza që mbron sytë nga 90 sëmundje

Next Post

Kush ishte Ibrahim Fehmiu, babai i Bekim Fehmiut

post-bars

Leave a Comment