LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 E rëndë/ Rrëzohet avioni ushtarak, ka viktima(Video)

E rëndë/ Rrëzohet avioni ushtarak, ka viktima(Video)

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Irani, ku një avion ushtarak është rrëzuar në rajonin e Tabrizit. Mësohet se në vendngjarje deri më tani janë gjetur të paktën 3 vi tima.

Mediat e huaja shkruajnë se aksidenti ndodhi pranë sallës së sportit dhe shkollës në Tabriz.

Konfirmimi ka ardhur edhe nga agjencia iraniane e lajmeve Mehr.

Megjithatë, deri më tani nuk ka më shumë detaje dhe as nuk dihet nëse bëhet fjalë për një aeroplan iranian.

Prev Post

Sot është Dita Ndërkombëtare e Gjuhës Amtare

Next Post

Rrjedhja masive zbulon pronarët e fshehtë të 80 miliardë paund në ‘Credit Suisse’, në hartë edhe Shqipëria

post-bars

Leave a Comment