LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Ortek i madh dëbore në Bogë-Theth, bllokohet qarkullimi

Ortek i madh dëbore në Bogë-Theth, bllokohet qarkullimi

Një ortek  dëbore ka rënë në aksin rrugor Bogë-Theth.

Autoriteti Rrugor Shqiptar publikon pamjet e ortekut i cili ka bllokuar qarkullimin. Ndërkohë  po punohet për hapjen e rrugës.

“Në Bogë-Theth vijojnë të bien ortekë të cilët bllokojnë qarkullimin dhe vështirësojnë punën për pastrimin 
Po punohet 24/7 me mjete e punëtorë për ta mbajtur të hapur këtë aks 
Bogë-Qafë Thore qarkullimi kryhet pa problem”, njofton ARRSH.

https://www.facebook.com/watch/arrsh.gov.al/
Prev Post

1931/Kur Ajnshtajn protestonte për vrasjen e albanologut në The New York Times”

Next Post

120 vjet nga vrasja e atdhetarit Haxhi Zeka

post-bars

Leave a Comment