LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Moti për ditën e enjte, 17 shkurt 2022

Moti për ditën e enjte, 17 shkurt 2022

Për ditën e enjte pritet një përmirësim i kushteve meteorologjike. Moti pritet të jetë më alternime vranësirash dhe intervale kthjellimi. Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i veriut, me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijë bregdetare dhe zonave luginore fiton shpjetësi deri ne 7-10m/sek shoqëruar me valëzim në dete të forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zona malore  -1deri 15°C

në zona e ulëta   1deri 17°C

në zona bregdetare  5deri 17° C

Rajoni i Ballknait do të jetë nën ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet me vranesira mesatre deri të dendura në pjesën më të madhe të rajonit./vizionplus.tv

Prev Post

Efekti Turqi: Greqia voton armatosjen franceze

Next Post

Thënie për lirinë

post-bars

Leave a Comment