LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Pesëvjeçari nxirret nga pusi në Marok, por nderon jetë në spital

Pesëvjeçari nxirret nga pusi në Marok, por nderon jetë në spital

Djaloshi pesëvjeçar, i cili kishte rënë në një pus me thellësi 32 metra në Marok, është nxjerrë pas pesë ditëve ngujim.

Ai u dërgua në spital dhe ka vdekur, sipas një deklarate zyrtare të raportuar nga mediat marokene.

Kanali televiziv maroken 2M postoi një deklaratë zyrtare mbretërore duke thënë se Mbreti Mohammed VI kishte telefonuar prindërit e Rayan për të “shprehur ngushëllimet e tij më të thella dhe simpatinë e sinqertë për të gjithë anëtarët e familjes së të ndjerit në këtë pikëllim të dhimbshëm”.

/newstoday93.com

Prev Post

Nintendo Switch tejkalon shitjet e konsolës Wii

Next Post

Letra që Mihal Grameno ia drejtoi atdhetarëve idealistë në vitin 1909

post-bars

Leave a Comment