LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 U dënua me 3 vite burg, Saimir Tahiri: S’e kam shkelur kurrë ligjin, padrejtësi!

U dënua me 3 vite burg, Saimir Tahiri: S’e kam shkelur kurrë ligjin, padrejtësi!

Saimir Tahiri ka reaguar pas dënimit me burg. Në Facebook ai ka shkruar se kjo është padrejtësi dhe se i vjen keq që gjithçka është mbyllur kështu.

Tahiri shkruan:

Ju dua shume te gjitheve! Me vjen keq qe shkoi keshtu. Jam moralisht i qete, nuk kam shkelur kurre ligjin, kam dashuruar cdo dite te punes sime, jam i lumtur qe kam bere detyren sic me mire munda.

Eshte thjeshte PADREJTESI!

/JOQ

Prev Post

KQZ regjistron koalicionin “Shtëpia e Lirisë”, Berisha përjashtohet

Next Post

Letra e Ismail Qemalit drejtuar redaktorit të ‘Le Matin’

post-bars

Leave a Comment