LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Moti, nesër temperatura deri në -5 gradë celcius

Moti, nesër temperatura deri në -5 gradë celcius

Situata e paqendrueshme që ka risjellë në vend reshjet e shiut e dëborës do të jetë e përkohshme. Sipas sinoptikanëve nga Shërbimi Meteorologjik Ushtarak, ditën e nesërme do të hyjnë në qarkullim masat ajrore të qendrueshme më të ftohta. Këto do të sjellin kthjellime në zonat bregdetare e ato të ulta ndërsa në male do të ketë vranësira deri mesatare. Ngricat do të përfshijnë zonat malore dhe ato kodrinore të vendit. Era kryesisht do të fryjë nga kuadrati i veriut mesatare dhe përkohësisht e vrullshme në bregdetin jugor. Valëzimi i forcës 3-4 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zona malore -5 deri 2°C
në zona e ulëta 0 deri 12°C
në zona bregdetare 2 deri 12° C

/Rruga Press

Prev Post

Microsoft tregon se cili sistem operativ po mirëpritet – Windows 10 apo Windows 11

Next Post

A duhet të pini shejk proteinash pas stërvitjeve?

post-bars

Leave a Comment