LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Zjarr në një qendër studimi për fëmijë në Tiranë, vetëm dëme materiale

Zjarr në një qendër studimi për fëmijë në Tiranë, vetëm dëme materiale

Rreth orës 01:00 pas mesnate, në rrugën “Thoma Koxhaj”, ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë.

Policia njofton se veç dëmeve materiale nuk ka të lënduar. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 18.01.2022, rreth orës 01:00, në rrugën “Thoma Koxhaj”, ka rënë zjarr në një qendër studimi për fëmijë, ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

(BalkanWeb)

Prev Post

Më 18 janar 1919, Konferenca e Paqes në Paris hapi zyrtarisht punimet

Next Post

Katër kandidatë për presidentin e Parlamentit Evropian

post-bars

Leave a Comment