LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Skandali me publikimin e pagave, arrestohen dy të dyshuar për nxjerrjen e databazës

Skandali me publikimin e pagave, arrestohen dy të dyshuar për nxjerrjen e databazës

Dy persona janë arrestuar për skandalin me publikimin e pagave. Gazetarja Klodiana Lala raportoi për “BalkanWeb” se Prokuroria e Tiranës ka arrestuar të paktën dy të dyshuar për skandalin me listëpagesat e qytetarëve.

Nga hetimi ka rezultuar se kanë nxjerrë nga sistemi listat ma pagat e 690 mijë qytetarëve./balkanweb

Prev Post

OBI dhe OKB bëjnë thirrje për përpjekje të përbashkëta për të luftuar korrupsionin

Next Post

VOA: Rekord infektimesh në Shqipëri, kemi 5-fishim të rasteve

post-bars

Leave a Comment