LOADING...

Shko në fillim

LiveRadio Kontakt
 Dalin emrat! Këta janë punonjësit që shpërndanë të dhënat e mijërave shqiptarëve

Dalin emrat! Këta janë punonjësit që shpërndanë të dhënat e mijërave shqiptarëve

Janë zbardhur emrat e punonjësve të arrestuar që shpërndanë të dhënat e mijëra qytetarëve shqiptarë në fund të dhjetorit. Mësohet se të arrestuar janë Eni Qirjako, Andi Agaraj, Klodian Sota, Endri Ikonomi. Mësohet se Eni Qirjako dhe Andi Agaraj janë punonjës të AKSHI-t, ndërsa dy personat e tjerë janë punonjës të kompanive private që kanë blerë të dhënat.

Vijon…/JOQ

Prev Post

5 gjëra që ju ndihmojnë të jeni energjikë gjatë ditës edhe pa pirë kafe

Next Post

Përkujtohet Hafiz Ali Korça, u burgos dhe u internua nga diktatura

post-bars

Leave a Comment