Zjarr në një masiv ullishtesh në Belsh (VIDEO)

Si pasojë e motit të nxehtë, një masiv me ullishte në zonën e Belshit në Elbasan është përfshirë nga flakët.

Një banor i zonës ka dërguar videon në redaksinë e Ora News dhe bën me dije se për më shumë se tri orë nuk kanë mbërritur zjarrfikëset në vendin e ngjarjes.

Share Button