Vlorë, pranga 21-vjeçarit, u aksidentua me autobusin

Një 21 vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Vlorë, menjehere pasi u perplas me motorin e tij me nje automjet tjeter.

Klaustin Z., banues në Vlorë, ditën e djeshme, teksa ka qenë duke drejtuar mjetin e tij motor tip “Honda” është përplasur me një makinë tip “Toyota”, e cila drejtohej nga A.D, 19 vjeç.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur vetë drejtuesi i motorit, por ka marrë mjekimin e duhur dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Klaustin Z., është arrestua nga policia pasi drejtonte motorin me të cilin u aksidentuar pa leje drejtimi.

Share Button