Treni përplaset me autobusin në Tunizi, 5 të vdekur

Si pasojë e përplasjes së një treni me një autobus në kryeqytetin e Tunizisë, të paktën 5 persona kanë mbetur të vrarë dhe 37 të tjerë janë plagosur.

Share Button