Tiranë, qëllohet me thikë polici, në pranga 20-vjeçari

Një 50-vjeçar, punonjës i policisë së Tiranës është qëlluar me thikë mesditën e të premtes.

Informacionet paraprake të policisë bëjnë të ditur se tek rrethrrotullimi i Bathores, Z.P., 50 vjeç, ka qënë i planifikuar me shërbim, si patrullë këmbësore.

Vetëm pak orë më pas policia arrestoi 20-vjeçarin Ramadan Njazi si autor të ngjarjes, i cili u shoqërua në polici për veprime të mëtejshme.

Në vendngjarje mbërriti policia dhe ambulanca, dhe efektivi është transportuar në spital për ndihmë mjekësore.

 

Share Button