Tiranë, persona të armatosur tentojnë të grabisin 1 banesë

Një banesë është tentuar të grabitet mëngjesin e sotëm në Paskuqan.

Persona të armatosur janë përpjekur të futen në banesë por janë larguar pasi ka dalë i zoti i shtëpisë.

Mësohet se ne tentativen e grabitjes dyshohet te jene perfshire kater persona.

Ndërkaq policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka ngritur postblloqe në akset kryesore për kapjen e autorëve.

Share Button