Shkodër, ekzekutohet 55-vjeçari

Një 55 vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri mëngjesin e sotëm në fshatin Vukatanë të komunës Gur i Zi në Shkodër.

Nga të dhënat e para viktima është Kol Drini, 55-vjeç ndërsa dyshohet se vrasja mund të ketë motiv konfliktet e pronësisë.

Policia ka nisur menjëherë punënë për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe për zbardhejn e plotë të ngjarjes.

 

Share Button