Recetë e thjeshtë për të eliminuar gërhitjen

Një nga gjërat kryesore që ndikon në gërhitje është mukusi i tepërt.
Prandaj në qoftë se mund të zvogëloni sasinë e mukozës do të lironi rrugët e frymëmarrjes dhe do të evitoni gërhitjen.

Ky lëng do të ju ndihmoj në eleminimin e mukusit të tepërt.

Përbërësit:
Gjysmë limoni
1 copë xhenxhefil
2 mollë
2 karrota

Përgatitja:
Gjithë procesi i përgaditjes zgjatë jo më shumë se 6 minuta. Përzieni të gjithë përbërësit dhe pijeni lëngun natyral të shëndetshëm dhe shumë efektiv kundër gërhitjes.

Share Button