Pija që duhet ta konsumoni çdo mëngjes

Një kombinim perfekt që ju ndihmon që të pastroni organizmin nga helmet janë vaji i ullirit dhe lëngut i limonit.

Efekti i kësaj diete është pas një muaji, por me rëndësi është që këtë praktikë të mëngjesit ta bëni çdo ditë.

Në fillim perzieni një lugë vaj ulliri dhe lëng limoni dhe e pini këtë mini koktej para se të konsumoni diçka tjetër.

Më pas vazhdoni normalisht ditën tuaj.Kjo përzierje e vajit të ullirit dhe lëngut të limonit ndihmon në sistemin e tretjes, në mënyrë efikase largon kapsllëkun.

Kjo është pija ideale e mëngjesit.

 

Share Button