Nick Carter i thotë lamtumirë beqarisë

Anëtari I Backstreet Boys ,Nick Carter është tani një burr ë i martuar. Këngëtari  34-vjeçar dhe e fejuara e tij ekspertja e fitness-it Lauren Kitt zhvilluan ceremoninë e tyre në Bacara Resort dhe Spa në Santa Barbara. Por fejesa e tyre u lajmërua që në shkurt të 2013-tës, kur Nick postoi në Instagram një foto me të fejuarën e tij ku pati shkruar: “Një pyetje e madhe… përgjigje e mrekullueshme”. Çifti dukej shumë i lumtur dhe duke shijuar ceremoninë e tyre e cila ishte e vogël dhe private.

Share Button