Ndahet nga jeta në moshën 31-vjeçarja Adela, ish-banorja e Bog Brother

Është ndarë papritur nga jeta në moshën 31-vjeçare Adelajda Xhamani, vajza që u bë e njohur si banore e Big Brother për të ndërtuar më pas një karrierë të suksesshme në fushën e gazetarisë.

Lajmi bëhet i ditur nga burime policore dhe spitalore sipas të cilave 31-vjeçaja ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak. E ndjera është gjetur e pajetë në banesën e saj.

Share Button