Mjeti del nga rruga, humb jetën 25-vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin rreth ores 9:15 e sotëm në fshatin Karbunarë të Lushnjës, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë drejtuesi i tij ka humbur jetën.

Viktima është 25-vjeçari Zaber Goroveli, i cili udhëtonte me mjetin e tij “Alfa Romeo” me targë AA 586 OY. Në zonën e quajtur “Rruga e gurores”, mjeti ka dalë nga rruga dhe si pasojë 25-vjeçario ka gjetur vdekjen.

Policia po punon poër zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

 

Share Button