Vjedhja e bizneseve, kapen autorët

Dy persona janë arrestuar në flagrancë nga  në kryeqytet, pasi akuzohen për grabitje lokalesh dhe banesa.

Sipas të dhënave nga policia janë arrestuar Mariglen Norja dhe Rexhep Elezi, ndërsa janë shpallur në kërkim edhe dy persona të tjerë me inicialet R.GJ., dhe K.GJ.

Arrestimi i tyre është bërë pasi prej kohësh policia i mbante nën vëzhgim pasi ishin kthyer në makthin e bizneseve, ku pronarët e të cilëve kishin bërë disa denoncime.

Share Button