Londër, automjeti përplas këmbësorët

Si pasojë e një incidenti në zonën “Finsbury Park” në veri të Londrës ku një automjet ka përplasur këmbësorët, disa persona kanë humbur jetën dhe një person është arrestuar, njoftoi policia britanike, raporton Anadolu Agency (AA).

 

 

Share Button