Lezhë, grabitet një kazino, në kërkim autori

Një person i maskuar ka grabitur një kazino në lagjen “Besëlidhja” të qytetit të Lezhës.

Mësohet se grabitja ndodhi gjatë mesnatës ku autori, i identifikuar si Jak Ndoji ka grabitur xhiron ditore dhe është larguar nga vendngjarja në drejtim të paditur.

Policia ndërkaq ka nisur punën për kapjen e tij .

 

 

Share Button